- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm
Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm
Prijs
€ 11,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 20,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 20,89 3 € 11,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Tamiya
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Tamiya hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 25
- Productcode
- 87129
- GTIN
- 4950344871292
- Kleur
- Geel
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 11,99 op 24 oktober 2026 (nu € 11,99, gemiddeld € 13,52).
- Laagste prijs
- € 11,99
- Hoogste prijs
- € 13,99
- Gemiddeld
- € 13,52
- Nu
- € 11,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 11,99
- Hoogste prijs
- € 13,99
- Gemiddeld
- € 13,52
- Nu
- € 11,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm
Hoogwaardige maskeerfolie voor afplakken tijdens het spuiten....
Veelgestelde vragen over de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm
- Wat kost de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm?
- De Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm kost € 11,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 11,99 (op 24 oktober 2026). De huidige prijs van € 11,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 13,52.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 20,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Tamiya MASKIER-FOLIE Maskeerfolie 250 mm x 180 mm?
- Merk: Tamiya; Productcode: 87129; GTIN: 4950344871292.