- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Tamiya 550 mm
Tamiya 550 mm
Prijs
€ 14,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 23,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 23,89 3 € 14,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Tamiya
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Tamiya hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 25
- Productcode
- 87164
- GTIN
- 4950344871643
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 9,99 op 14 oktober 2026 (nu € 14,99, gemiddeld € 12,93).
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 14,99
- Gemiddeld
- € 12,93
- Nu
- € 14,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 14,99
- Gemiddeld
- € 12,93
- Nu
- € 14,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Tamiya 550 mm
Incl. aangebrachte afdekfolie....
Veelgestelde vragen over de Tamiya 550 mm
- Wat kost de Tamiya 550 mm?
- De Tamiya 550 mm kost € 14,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Tamiya 550 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 9,99 (op 14 oktober 2026). De huidige prijs van € 14,99 ligt € 5,00 (50%) hoger; gemiddeld was de prijs € 12,93.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Tamiya 550 mm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 23,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Tamiya 550 mm?
- Merk: Tamiya; Productcode: 87164; GTIN: 4950344871643.