- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Neewer NK800 LED-videolamp
Neewer NK800 LED-videolamp
Een cadeau voor pakjesavond? Neewer NK800 LED-videolamp is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 144,99
bij Conrad
Gratis verzending 5 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad Gratis verzending 5 € 144,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Neewer
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Neewer binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- NK800
- GTIN
- 6976831830144
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 144,99.
- Laagste prijs
- € 144,99
- Hoogste prijs
- € 144,99
- Gemiddeld
- € 144,99
- Nu
- € 144,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 144,99
- Hoogste prijs
- € 144,99
- Gemiddeld
- € 144,99
- Nu
- € 144,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Neewer NK800 LED-videolamp
De NEEWER NK800 is een krachtig, draagbaar LED-ringlicht van 800 W, dat speciaal voor make-up-toepassingen, portretfotografie en video-opnamen is ontwikkeld. Met een instelbare kleurtemperatuur van 3200 K tot 5600K en een hoge CRI van meer dan 95 levert het een natuurlijke en gelijkmatige...
Veelgestelde vragen over de Neewer NK800 LED-videolamp
- Wat kost de Neewer NK800 LED-videolamp?
- De Neewer NK800 LED-videolamp kost € 144,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Neewer NK800 LED-videolamp in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Neewer NK800 LED-videolamp is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 144,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Neewer NK800 LED-videolamp?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 5.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Neewer NK800 LED-videolamp?
- Merk: Neewer; Productcode: NK800; GTIN: 6976831830144.