- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Neewer QPRO LED-videolamp
Neewer QPRO LED-videolamp
Een cadeau voor pakjesavond? Neewer QPRO LED-videolamp is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 65,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 71,94 12 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 71,94 12 € 65,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Neewer
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Neewer binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- QPRO
- GTIN
- 6976831830311
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 65,99.
- Laagste prijs
- € 65,99
- Hoogste prijs
- € 65,99
- Gemiddeld
- € 65,99
- Nu
- € 65,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 65,99
- Hoogste prijs
- € 65,99
- Gemiddeld
- € 65,99
- Nu
- € 65,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Neewer QPRO LED-videolamp
De NEEWER QPRO-C is een hoogwaardige flitser-ontspanner, die speciaal voor Canon-Canon-camera's is ontwikkeld om draadloze flitsbesturing mogelijk te maken. Met de ondersteuning van TTL (through The lens) kan de bliksemontspanner automatisch de optimale flitssterktes berekenen, wat was bedoeld om de...
Veelgestelde vragen over de Neewer QPRO LED-videolamp
- Wat kost de Neewer QPRO LED-videolamp?
- De Neewer QPRO LED-videolamp kost € 65,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Neewer QPRO LED-videolamp in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Neewer QPRO LED-videolamp is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 65,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Neewer QPRO LED-videolamp?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 71,94. Levertijd: 12.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Neewer QPRO LED-videolamp?
- Merk: Neewer; Productcode: QPRO; GTIN: 6976831830311.