- Home
- Wonen
- Vloerkleden
- Tapijt Vera beige 80x150 cm
Tapijt Vera beige 80x150 cm
Een cadeau voor pakjesavond? Tapijt Vera beige 80x150 cm is te koop bij tapis.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 26,22
bij tapis.nl
Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen Koop bij tapis.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:03 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van tapis.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- tapis.nl Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen € 26,22 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- tapis.nl
- Categorie
- Vloerkleden
- Meer van dit merk
- Alle tapis.nl vloerkleden
- Beste keuze
- De beste vloerkleden van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- 10P312P3P12V2
- GTIN
- 4058017861189
- Kleur
- Beige
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,22.
- Laagste prijs
- € 26,22
- Hoogste prijs
- € 26,22
- Gemiddeld
- € 26,22
- Nu
- € 26,22
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 26,22
- Hoogste prijs
- € 26,22
- Gemiddeld
- € 26,22
- Nu
- € 26,22
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Tapijt Vera beige 80x150 cm
Ervaar de unieke charme van deze indoor tapijten, die met hun opvallende geometrische patronen en natuurlijke kleuren je huis omtoveren tot een oase van comfort. De moderne grijze en beige tinten zorgen voor een spannend contrast dat je ruimte een vleugje moderne flair geeft. Met hun diverse patronen en kleurnuances zijn deze tapijten echte eyecatchers en kunnen ze prachtig gecombineerd worden met verschillende interieurstijlen. Bovendien zijn ze niet alleen aantrekkelijk, maar ook uiterst robuust en onderhoudsvriendelijk. Het rustieke weefsel zorgt voor levendige kleuren en blijft dankzij een speciale behandeling kreukvrij en vouwvrij. Of het nu in de woonkamer, slaapkamer of gang is - deze tapijten verspreiden overal een aangename sfeer en zorgen voor een gezellige ambiance. Ervaar het verschil en breng met deze tapijten een vleugje natuur in je huis!
Veelgestelde vragen over de Tapijt Vera beige 80x150 cm
- Wat kost de Tapijt Vera beige 80x150 cm?
- De Tapijt Vera beige 80x150 cm kost € 26,22 bij tapis.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Tapijt Vera beige 80x150 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Tapijt Vera beige 80x150 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,22.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Tapijt Vera beige 80x150 cm?
- Bij tapis.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Levertijd 4 - 7 werkdagen.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Tapijt Vera beige 80x150 cm?
- Merk: tapis.nl; Productcode: 10P312P3P12V2; GTIN: 4058017861189.
Vergelijkbare producten
Alles in Vloerkleden
Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond