1. Home
  2. Wonen
  3. Vloerkleden
  4. Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond
tapis.nl

Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond

Een cadeau voor pakjesavond? Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond is te koop bij tapis.nl. Bestel op tijd voor 5 december.

Grijs

Prijs

€ 39,61

bij tapis.nl

Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen Koop bij tapis.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:01 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van tapis.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • tapis.nl Voordeligst Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen € 39,61 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
tapis.nl
Categorie
Vloerkleden
Meer van dit merk
Alle tapis.nl vloerkleden
Beste keuze
De beste vloerkleden van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 50
Productcode
10P406P6P9V52
GTIN
4058017913321
Kleur
Grijs

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 39,61.

Laagste prijs
€ 39,61
Hoogste prijs
€ 39,61
Gemiddeld
€ 39,61
Nu
€ 39,61
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 39,61
Hoogste prijs
€ 39,61
Gemiddeld
€ 39,61
Nu
€ 39,61
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond

Laat je kleintjes wegdromen in een wereld vol fantasieën. Met dit unieke tapijt, dat een liefdevol ontworpen maangezicht laat zien, wordt de kinderkamer een plek van rust en ontspanning. Het ontwerp en de aangename kleuren passen perfect bij elk soort meubilair en creëren een gezellige sfeer. Of het nu binnen of buiten is, dit tapijt is een echte alleskunner en kan ook dienen als speelruimte. En het beste van alles: het is extreem robuust en bestand tegen vlekken. Zo kun je ontspannen zijn terwijl je kleintjes op hun buik over het tapijt kruipen. Met dit tapijt wordt elke kinderkamer een plek van geborgenheid en veiligheid.

Veelgestelde vragen over de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond

Wat kost de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond?
De Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond kost € 39,61 bij tapis.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 39,61.
Wat zijn de verzendkosten voor de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond?
Bij tapis.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Levertijd 4 - 7 werkdagen.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond?
Merk: tapis.nl; Productcode: 10P406P6P9V52; GTIN: 4058017913321.
Alles in Vloerkleden
€ 39,61
tapis.nl
Naar winkel