- Home
- Wonen
- Vloerkleden
- Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm
Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm
Een cadeau voor pakjesavond? Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm is te koop bij tapis.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 29,79
bij tapis.nl
Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen Koop bij tapis.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:03 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van tapis.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- tapis.nl Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen € 29,79 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- tapis.nl
- Categorie
- Vloerkleden
- Meer van dit merk
- Alle tapis.nl vloerkleden
- Beste keuze
- De beste vloerkleden van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- 10P306P2P15V2
- GTIN
- 4058017858486
- Kleur
- Blauw
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,79.
- Laagste prijs
- € 29,79
- Hoogste prijs
- € 29,79
- Gemiddeld
- € 29,79
- Nu
- € 29,79
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 29,79
- Hoogste prijs
- € 29,79
- Gemiddeld
- € 29,79
- Nu
- € 29,79
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm
Laat je betoveren door deze unieke tapijten, die met hun etnische patronen en vriendelijke pasteltinten de Scandinavische look direct naar jouw huis brengen. Of het nu op het terras of het balkon is, ze zijn de perfecte metgezel voor jouw buitenruimte en creëren een zomerse sfeer die uitnodigt om te dromen. Maar ook binnenshuis doen ze het goed en brengen ze een vleugje zomer in jouw vier muren. Ze zijn niet alleen een absolute blikvanger, maar ook zeer onderhoudsvriendelijk en robuust. Ze behouden hun mooie kleur, zelfs als de zon wat feller schijnt. En wanneer de winter komt, kun je ze gewoon naar binnen halen en op de vloer met vloerverwarming plaatsen. Maar vergeet niet om ze bij langdurige vochtigheid en aanhoudende regen op een droge plek op te hangen, zodat ze mooi blijven. Met deze tapijten haal je een stuk Scandinavische flair direct in huis.
Veelgestelde vragen over de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm
- Wat kost de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm?
- De Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm kost € 29,79 bij tapis.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,79.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm?
- Bij tapis.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Levertijd 4 - 7 werkdagen.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Binnen- en buitenkleed Katrina blauw 80x150 cm?
- Merk: tapis.nl; Productcode: 10P306P2P15V2; GTIN: 4058017858486.
Vergelijkbare producten
Alles in Vloerkleden
Kinderkleed binnen en buiten Twitara grijs 160 cm rond