1. Home
  2. Wonen
  3. Vloerkleden
  4. Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm
tapis.nl

Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm

Een cadeau voor pakjesavond? Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm is te koop bij tapis.nl. Bestel op tijd voor 5 december.

Grijs

Prijs

€ 32,90

bij tapis.nl

Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen Koop bij tapis.nl

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:03 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van tapis.nl; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • tapis.nl Voordeligst Gratis verzending Levertijd 4 - 7 werkdagen € 32,90 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
tapis.nl
Categorie
Vloerkleden
Meer van dit merk
Alle tapis.nl vloerkleden
Beste keuze
De beste vloerkleden van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 50
Productcode
10P386P7P9V2
GTIN
4058017903377
Kleur
Grijs

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 32,90.

Laagste prijs
€ 32,90
Hoogste prijs
€ 32,90
Gemiddeld
€ 32,90
Nu
€ 32,90
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 32,90
Hoogste prijs
€ 32,90
Gemiddeld
€ 32,90
Nu
€ 32,90
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm

Ervaar een betoverende wereld met ons prachtige tapijt dat je hart sneller doet kloppen. Het charmante regenboogmotief is een eyecatcher in elke kamer en zorgt voor een glimlach op je gezicht. Of het nu in de woonkamer of in de kinderkamer is - dit tapijt past harmonieus in elke ruimte en geeft het een warme, gezellige sfeer. De liefdevol ontworpen designs en de zachte kleuren zoals roze, grijs, beige en crème zijn een echte blikvanger en laten elk meisjeshart sneller kloppen. Maar niet alleen het uiterlijk overtuigt, ook de kwaliteit laat niets te wensen over. Het tapijt is zeer robuust en duurzaam - perfect voor speelse speeluurtjes. Of het nu om spelen, lezen of ontspannen gaat - dit tapijt wordt al snel je favoriete plekje in huis. Laat je betoveren door zijn schoonheid en geniet van gezellige uurtjes op je nieuwe tapijt.

Veelgestelde vragen over de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm

Wat kost de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm?
De Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm kost € 32,90 bij tapis.nl (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 32,90.
Wat zijn de verzendkosten voor de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm?
Bij tapis.nl, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Levertijd 4 - 7 werkdagen.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Kindertapijt Ninique grijs 80x150 cm?
Merk: tapis.nl; Productcode: 10P386P7P9V2; GTIN: 4058017903377.
Alles in Vloerkleden
€ 32,90
tapis.nl
Naar winkel