- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel
Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel
Prijs
€ 4,75
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 10,25 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:09 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 10,25 24 uur € 4,75 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Merkloos
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Merkloos hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 15
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,75.
- Laagste prijs
- € 4,75
- Hoogste prijs
- € 4,75
- Gemiddeld
- € 4,75
- Nu
- € 4,75
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,75
- Hoogste prijs
- € 4,75
- Gemiddeld
- € 4,75
- Nu
- € 4,75
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel
1x Zelfklevend Magneetvel A4 Formaat - 21 x 30 cm. Geef je projecten een magnetische touch met dit zelfklevende magneetvel op A4-formaat! Dit dunne, flexibele vel is gemakkelijk in elke gewenste vorm te knippen en kan op diverse ondergronden geplakt worden, zodat ze magnetisch worden. Perfect voor DIY-projecten, knutselwerkjes, en het maken van magneetborden.
Veelgestelde vragen over de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel
- Wat kost de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel?
- De Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel kost € 4,75 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,75.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Magneetvel - 1x - zelfklevend - A4 formaat - hobby/knutsel?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 10,25. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Hobby & knutselen
Benson koelkast Magneten rond - Zwart - 4x stuks - D35 mm - magneetjes
Benson koelkast Magneten rond - Blauw - 4x stuks - D35 mm - magneetjes
Benson koelkast Magneten rond - transparant - 8x stuks - D30 mm
Benson koelkast Magneten rond - zwart - 10 x stuks - D30 mm
Magneten rond - grijs - 5x stuks - 13 x 5 mm - Hobby artikelen
Magneten rond - zelfklevend - grijs - 6x stuks - D15 mm - hobby magneetjes
Magneten setje rond - zilver - 10x stuks - 10 x 3 mm - Hobby artikelen/Memobord/Koelkast
Zeller Whiteboard Magneten - extra sterk - 4x - rose goud - 2 cm - koelkast magneet