- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- 20 gekleurde magneten 24 mm
20 gekleurde magneten 24 mm
Een cadeau voor pakjesavond? 20 gekleurde magneten 24 mm is te koop bij Speelgoedpostorder.nl. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 9,88
bij Speelgoedpostorder.nl
+ € 5,50 verzendkosten Totaal € 15,38 24 uur Koop bij Speelgoedpostorder.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 12:37 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Speelgoedpostorder.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Speelgoedpostorder.nl + € 5,50 verzendkosten Totaal € 15,38 24 uur € 9,88 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Merkloos
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Merkloos hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,88.
- Laagste prijs
- € 9,88
- Hoogste prijs
- € 9,88
- Gemiddeld
- € 9,88
- Nu
- € 9,88
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,88
- Hoogste prijs
- € 9,88
- Gemiddeld
- € 9,88
- Nu
- € 9,88
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de 20 gekleurde magneten 24 mm
Gekleurde magneten setje 20 stuks. Formaat: 24 mm.
Veelgestelde vragen over de 20 gekleurde magneten 24 mm
- Wat kost de 20 gekleurde magneten 24 mm?
- De 20 gekleurde magneten 24 mm kost € 9,88 bij Speelgoedpostorder.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de 20 gekleurde magneten 24 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de 20 gekleurde magneten 24 mm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,88.
- Wat zijn de verzendkosten voor de 20 gekleurde magneten 24 mm?
- Bij Speelgoedpostorder.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,50 verzendkosten; in totaal € 15,38. Levertijd: 24 uur.
Vergelijkbare producten
Alles in Hobby & knutselen
Ronde magneten 25 mm - 6x gekleurd - koelkast - whiteboard
Benson koelkast Magneten rond - Zwart - 4x stuks - D35 mm - magneetjes
Benson koelkast Magneten rond - Blauw - 4x stuks - D35 mm - magneetjes
Benson koelkast Magneten rond - transparant - 8x stuks - D30 mm
Benson koelkast Magneten rond - zwart - 10 x stuks - D30 mm
Magneten rond - grijs - 5x stuks - 13 x 5 mm - Hobby artikelen
Magneten rond - zelfklevend - grijs - 6x stuks - D15 mm - hobby magneetjes
Magneten setje rond - zilver - 10x stuks - 10 x 3 mm - Hobby artikelen/Memobord/Koelkast