- Home
- Speelgoed
- Speelfiguren, poppen & knuffels
- Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock
Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock
Prijs
€ 25,00
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Nedgame.nl
+ € 3,99 verzendkosten Totaal € 28,99 1 dag Koop bij Nedgame.nlPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 08:08 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Nedgame.nl; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Nedgame.nl + € 3,99 verzendkosten Totaal € 28,99 1 dag € 25,00 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- PALADONE
- Categorie
- Speelfiguren, poppen & knuffels
- Meer van dit merk
- Alle PALADONE speelfiguren, poppen & knuffels
- Beste keuze
- De beste speelfiguren, poppen & knuffels van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- PP11369MCF
- GTIN
- 5056577711165
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 25,00 op 24 oktober 2026 (nu € 25,00, gemiddeld € 25,83).
- Laagste prijs
- € 25,00
- Hoogste prijs
- € 29,99
- Gemiddeld
- € 25,83
- Nu
- € 25,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 25,00
- Hoogste prijs
- € 29,99
- Gemiddeld
- € 25,83
- Nu
- € 25,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock
Creeper? Oh man!Word elke ochtend vrolijk wakker met de Minecraft Creeper kinderwekker! Deze digitale wekker is bovenaan versierd met een van de populairste figuren uit Minecraft, de Creeper!Met een simpele druk op het figuur kun je het nachtlampje activeren of de sluimermodus inschakelen voor een paar extra minuten slaap.De Creeper wekker werkt op batterijen en is de perfecte toevoeging aan de slaapkamer van elke Minecraft-fan!Productdetails- Kinderwekker in cool Minecraft-design- Heeft nachtlampfunctie- Met geluid- Tik op Creepers hoofd om de sluimermodus te activeren- Perfect voor elke fan van Minecraft- Inhoud 1x Paladone Kinderwekker en Nachtlampje Minecraft Creeper- Afmetingen wekker ca. H 16 cm- Batterijspecificatie 3x AA (niet inbegrepen)- Leeftijdsadvies vanaf 3 jaar
Veelgestelde vragen over de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock
- Wat kost de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock?
- De Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock kost € 25,00 bij Nedgame.nl (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 25,00 (op 24 oktober 2026). De huidige prijs van € 25,00 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 25,83.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock?
- Bij Nedgame.nl, de goedkoopste winkel, betaal je € 3,99 verzendkosten; in totaal € 28,99. Levertijd: 1 dag.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Minecraft - Creeper Icon Alarm Clock?
- Merk: PALADONE; Productcode: PP11369MCF; GTIN: 5056577711165.
Vergelijkbare producten
Alles in Speelfiguren, poppen & knuffels
Fallout Pluche - Mocchi Mocchi Nuka-Cola Quantum Mega Plush
Minecraft Illuminating Collector Replica - Redstone Ore
Harry Potter Funko Pop Rides Vinyl: Harry Potter with Knight Bus