- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit
NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit
Prijs
€ 8,49
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 17,39 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 17,39 3 € 8,49 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- NOCH
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle NOCH hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 20
- Productcode
- 07256
- GTIN
- 4007246072569
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 8,49.
- Laagste prijs
- € 8,49
- Hoogste prijs
- € 8,49
- Gemiddeld
- € 8,49
- Nu
- € 8,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 8,49
- Hoogste prijs
- € 8,49
- Gemiddeld
- € 8,49
- Nu
- € 8,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit
Eenvoudige toepassing en realistische resultaten!Of het nu gaat om velden, weiden of grasland - met Noch bodembedekker-gebladerte lukt de perfecte bodemvormgeving.Wat is het bijzondere aan bodembedekker-gebladerte? Op een antihechtende dragerfolie worden verschillende grassen en...
Veelgestelde vragen over de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit
- Wat kost de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit?
- De NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit kost € 8,49 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 8,49.
- Wat zijn de verzendkosten voor de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 17,39. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de NOCH 07256 Bodembedekker Landschap bouw Wit?
- Merk: NOCH; Productcode: 07256; GTIN: 4007246072569.