- Home
- Speelgoed
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)
Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)
Prijs
€ 7,49
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 16,39 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:33 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 16,39 3 € 7,49 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Roco
- Categorie
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Meer van dit merk
- Alle Roco speelgoedvoertuigen & rc
- Beste keuze
- De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
- Productcode
- 40196
- GTIN
- 9005033401962
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.
- Laagste prijs
- € 7,49
- Hoogste prijs
- € 7,49
- Gemiddeld
- € 7,49
- Nu
- € 7,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 7,49
- Hoogste prijs
- € 7,49
- Gemiddeld
- € 7,49
- Nu
- € 7,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)
Onder andere voor de meeste Roco wagens....
Veelgestelde vragen over de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)
- Wat kost de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)?
- De Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s) kost € 7,49 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 16,39. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Roco 40196 H0 Wielstel AC 2 stuk(s)?
- Merk: Roco; Productcode: 40196; GTIN: 9005033401962.