- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp
RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp
Een cadeau voor pakjesavond? RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 269,00
bij Conrad
Gratis verzending 16 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad Gratis verzending 16 € 269,00 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- RZB
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle RZB binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 312240.002.1
- GTIN
- 4051859234289
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 269,00.
- Laagste prijs
- € 269,00
- Hoogste prijs
- € 269,00
- Gemiddeld
- € 269,00
- Nu
- € 269,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 269,00
- Hoogste prijs
- € 269,00
- Gemiddeld
- € 269,00
- Nu
- € 269,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp
Platte decoratieve ronde LED-aanbouwlamp. Metalen armatuur met poedercoating. Diffusor van vergillingsvrij kunststof (PMMA) opaal. Bevestiging van de diffusor met gepatenteerde aansluittechniek (druksluiting). Geschikt voor plafondmontage, wandmontage.De teksten voor dit artikel zijn...
Veelgestelde vragen over de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp
- Wat kost de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp?
- De RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp kost € 269,00 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 269,00.
- Wat zijn de verzendkosten voor de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de RZB 312240.002.1 312240.002.1 LED-wandlamp?
- Merk: RZB; Productcode: 312240.002.1; GTIN: 4051859234289.