1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Lampen & lichtbronnen
  5. Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm...
Deko Light

Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm

Een cadeau voor pakjesavond? Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Zwart

Prijs

€ 57,99

bij Conrad

+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 63,94 16 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 5,95 verzendkosten Totaal € 63,94 16 € 57,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Deko Light
Categorie
Lampen & lichtbronnen
Meer van dit merk
Alle Deko Light lampen & lichtbronnen
Beste keuze
De beste lampen & lichtbronnen van 2026
Productcode
843001
GTIN
4042943129093
Kleur
Zwart

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 57,99.

Laagste prijs
€ 57,99
Hoogste prijs
€ 57,99
Gemiddeld
€ 57,99
Nu
€ 57,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 57,99
Hoogste prijs
€ 57,99
Gemiddeld
€ 57,99
Nu
€ 57,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm...

De LED DMX TOUCH 16C beschikt over 4 zones met elk 4 kanalen. Zo zijn in totaal 16 afzonderlijk bestuurbare kanalen beschikbaar. Bij het selecteren van een van de zones [Z1-Z4], controleert het touchwiel alle 4 kanalen van deze zone. Bij het selecteren van een kanaal [C1-C4] in een zone, controleert...

Veelgestelde vragen over de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm...

Wat kost de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm?
De Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm kost € 57,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 57,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 63,94. Levertijd: 16.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Deko Light DMX Wandcontroller Touch 16C Wandbediening 86 mm 86 mm 17.4 mm?
Merk: Deko Light; Productcode: 843001; GTIN: 4042943129093.
Alles in Lampen & lichtbronnen
€ 57,99
Conrad
Naar winkel