- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingeb...
RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd
Een cadeau voor pakjesavond? RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 169,99
bij Conrad
Gratis verzending 17 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad Gratis verzending 17 € 169,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- RZB
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle RZB binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 901434.002
- GTIN
- 4051859028857
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 169,99.
- Laagste prijs
- € 169,99
- Hoogste prijs
- € 169,99
- Gemiddeld
- € 169,99
- Nu
- € 169,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 169,99
- Hoogste prijs
- € 169,99
- Gemiddeld
- € 169,99
- Nu
- € 169,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingeb...
LED-inbouw-downlight voor hoge eisen. Behuizing van spuitgietaluminium als koellichaam ontworpen. Afdekring spuitgietaluminium met poedercoating. Slagvaste kunststof schijf opaal. Standaard met GoreT Protective Vents membraanklep voor het voorkomen van condenswater. De lamp houdt de hoge...
Veelgestelde vragen over de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingeb...
- Wat kost de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd?
- De RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd kost € 169,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 169,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 17.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de RZB 901434.002 901434.002 LED-plafondspot LED LED vast ingebouwd?
- Merk: RZB; Productcode: 901434.002; GTIN: 4051859028857.