1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Lampen & lichtbronnen
  5. OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A...
OSRAM HOMELIGHTING

OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfitting 3.5 W = 7 W Neutraalwit (Ø x h) 32.30 mm x 32.30 mm 1 stuk(s)

Een cadeau voor pakjesavond? OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfitting 3.5 W = 7 W Neutraalwit (Ø x h) 32.30 mm x 32.30 mm 1 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Wit

Prijs

€ 7,49

bij Conrad

+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 16,39 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 8,90 verzendkosten Totaal € 16,39 3 € 7,49 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
OSRAM HOMELIGHTING
Categorie
Lampen & lichtbronnen
Meer van dit merk
Alle OSRAM HOMELIGHTING lampen & lichtbronnen
Beste keuze
De beste lampen & lichtbronnen van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 20
Productcode
4058075823556
GTIN
4058075823556
Kleur
Wit

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.

Laagste prijs
€ 7,49
Hoogste prijs
€ 7,49
Gemiddeld
€ 7,49
Nu
€ 7,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 7,49
Hoogste prijs
€ 7,49
Gemiddeld
€ 7,49
Nu
€ 7,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A...

LED-vervanging voor korte KLLNI, met 2-polig G23 stekkersokkel voor gebruik op de KVG of netspanningDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....

Veelgestelde vragen over de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A...

Wat kost de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin...?
De OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin... kost € 7,49 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin... in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin... is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,49.
Wat zijn de verzendkosten voor de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin...?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 16,39. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de OSRAM HOMELIGHTING 4058075823556 LED-lamp Energielabel E (A - G) G23 Stiftfittin...?
Merk: OSRAM HOMELIGHTING; Productcode: 4058075823556; GTIN: 4058075823556.
Alles in Lampen & lichtbronnen
€ 7,49
Conrad
Naar winkel