1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelgoedvoertuigen & RC
  4. Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector
Märklin

Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector

Een cadeau voor pakjesavond? Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 38,99

bij Conrad

+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 44,94 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 5,95 verzendkosten Totaal € 44,94 3 € 38,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Märklin
Categorie
Speelgoedvoertuigen & RC
Meer van dit merk
Alle Märklin speelgoedvoertuigen & rc
Beste keuze
De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 50
Productcode
60941
GTIN
4001883609416

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 38,99.

Laagste prijs
€ 38,99
Hoogste prijs
€ 38,99
Gemiddeld
€ 38,99
Nu
€ 38,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 38,99
Hoogste prijs
€ 38,99
Gemiddeld
€ 38,99
Nu
€ 38,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector

Voor het ombouwen van vele Märklin H0 locomotieven met een trommelcollectormotor naar een 5-polige vermogensmotor. De set bestaat uit vermogensmotor en inbouwmateriaal....

Veelgestelde vragen over de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector

Wat kost de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector?
De Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector kost € 38,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 38,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 44,94. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Märklin 60941 H0 Motorombouwset Voor trommelcollector?
Merk: Märklin; Productcode: 60941; GTIN: 4001883609416.
Alles in Speelgoedvoertuigen & RC
€ 38,99
Conrad
Naar winkel