- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit...
Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout
Een cadeau voor pakjesavond? Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 99,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 105,94 16 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 105,94 16 € 99,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Paulmann
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Paulmann binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 79634
- GTIN
- 4000870796344
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 99,99 op 25 oktober 2026 (nu € 99,99, gemiddeld € 102,21).
- Laagste prijs
- € 99,99
- Hoogste prijs
- € 104,99
- Gemiddeld
- € 102,21
- Nu
- € 99,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 99,99
- Hoogste prijs
- € 104,99
- Gemiddeld
- € 102,21
- Nu
- € 99,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit...
Moderne materiaalmix van echt hout en stoffen in combinatie met een tijdloos wit: de serie neordic stellan staat voor aangenaam licht in de scandinavische stijl. Met op elkaar afgestemde tafellampen en staande lampen plaats kinderlijk eenvoudig lichtaccenten in de woonomgeving. U houdt het liever...
Veelgestelde vragen over de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit...
- Wat kost de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout?
- De Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout kost € 99,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 99,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 99,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 102,21.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 105,94. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Paulmann Neordic Stellan 79634 Staande lamp LED E27 20 W Wit, Hout?
- Merk: Paulmann; Productcode: 79634; GTIN: 4000870796344.