- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Revell 29620 4009803296203
Revell 29620 4009803296203
Prijs
€ 10,99
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 19,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 19,89 3 € 10,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Revell
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Revell hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Productcode
- 29620
- GTIN
- 4009803296203
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,99.
- Laagste prijs
- € 10,99
- Hoogste prijs
- € 10,99
- Gemiddeld
- € 10,99
- Nu
- € 10,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 10,99
- Hoogste prijs
- € 10,99
- Gemiddeld
- € 10,99
- Nu
- € 10,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Revell 29620 4009803296203
Basistoebehoren voor succesvolle beschildering van een model!...
Veelgestelde vragen over de Revell 29620 4009803296203
- Wat kost de Revell 29620 4009803296203?
- De Revell 29620 4009803296203 kost € 10,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Revell 29620 4009803296203 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Revell 29620 4009803296203 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Revell 29620 4009803296203?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 19,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Revell 29620 4009803296203?
- Merk: Revell; Productcode: 29620; GTIN: 4009803296203.