- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel
NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel
Een cadeau voor pakjesavond? NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 27,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 33,94 15 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 33,94 15 € 27,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Nitecore
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Nitecore binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- NC-NU11
- GTIN
- 6952506407910
- Kleur
- Geel
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 27,99.
- Laagste prijs
- € 27,99
- Hoogste prijs
- € 27,99
- Gemiddeld
- € 27,99
- Nu
- € 27,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 27,99
- Hoogste prijs
- € 27,99
- Gemiddeld
- € 27,99
- Nu
- € 27,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel
De nieuwe NU11 is universeel inzetbaar. Deze kan samen met de meegeleverde hoofdband als hoofdlamp of met clip eenvoudig aan de uitrusting of de Basecap worden bevestigd. De ingebouwde Li-ion-accu met een capaciteit van 600 mAh maakt een gebruiksduur van maximaal 6 uur mogelijk. De accu wordt via...
Veelgestelde vragen over de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel
- Wat kost de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel?
- De NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel kost € 27,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 27,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 33,94. Levertijd: 15.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de NiteCore NC-NU11 NU11 Kleine mobiele lamp LED Zwart, Geel?
- Merk: Nitecore; Productcode: NC-NU11; GTIN: 6952506407910.