- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart
Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart
Een cadeau voor pakjesavond? Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 22,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 3 € 22,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Megatron
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Megatron binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- MT76332
- GTIN
- 4020856763320
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart
POWERLENS-set zwart. Lichtsterke en duurzaam verwisselbare GX53-lamp LED-POWERLENS in een draaibare inbouw-downlight met veerbeugels. Geaccentueerde verlichting van ruimtes met een verlichtingshoek van 60°. Helder, verblindingsarm licht door echte glazen lens. Plat design met een inbouwdiepte van...
Veelgestelde vragen over de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart
- Wat kost de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart?
- De Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart kost € 22,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 28,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Megatron MT76332 MT76332 LED-plafondlamp LED GX53 5 W Zwart?
- Merk: Megatron; Productcode: MT76332; GTIN: 4020856763320.