1. Home
  2. Hobby & boeken
  3. Hobby & knutselen
  4. Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün
Staedtler

Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün

Groen

Prijs

€ 10,99

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

Laagste prijs in 90 dagen

bij Conrad

+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 19,89 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 8,90 verzendkosten Totaal € 19,89 3 € 10,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Staedtler
Categorie
Hobby & knutselen
Meer van dit merk
Alle Staedtler hobby & knutselen
Beste keuze
De beste hobby & knutselen van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 20
Productcode
555 01-54
GTIN
4007817177020
Kleur
Groen

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 10,99 op 24 oktober 2026 (nu € 10,99, gemiddeld € 11,70).

Laagste prijs
€ 10,99
Hoogste prijs
€ 11,99
Gemiddeld
€ 11,70
Nu
€ 10,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 10,99
Hoogste prijs
€ 11,99
Gemiddeld
€ 11,70
Nu
€ 10,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün

Staedtler 555 01-54 1 stuk(s) Norix snelverstelcirkel.Voor school, onderwijs, jongeren en volwassenen.Klapdekeletui met cirkel en mindöschen. Etui met hangzak.Ronde in metalen uitvoering, met druktastenmechanisme en middenaandrijving-spil.Knikbare schenkel.Lengte 170

Veelgestelde vragen over de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün

Wat kost de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün?
De Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün kost € 10,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 10,99 (op 24 oktober 2026). De huidige prijs van € 10,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 11,70.
Wat zijn de verzendkosten voor de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 19,89. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Staedtler Passer NORIX® 555 Zirkel, grün?
Merk: Staedtler; Productcode: 555 01-54; GTIN: 4007817177020.
Alles in Hobby & knutselen
€ 10,99
Conrad
Naar winkel