Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm
Een cadeau voor pakjesavond? Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 41,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 47,94 3 € 41,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Bahco
- Categorie
- Decoratie
- Meer van dit merk
- Alle Bahco decoratie
- Beste keuze
- De beste decoratie van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 2784-3.5
- GTIN
- 7314150215614
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 41,99 op 25 oktober 2026 (nu € 41,99, gemiddeld € 42,21).
- Laagste prijs
- € 41,99
- Hoogste prijs
- € 42,99
- Gemiddeld
- € 42,21
- Nu
- € 41,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 41,99
- Hoogste prijs
- € 42,99
- Gemiddeld
- € 42,21
- Nu
- € 41,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreed...
Vasthoudschroevendraaier met handgreep van messing. Door op de knop te drukken draait de wig in de kling zo ver, tot de schroef wordt vastgehouden en daardoor gemakkelijk naar de draadboring kan worden geleid....
Veelgestelde vragen over de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreed...
- Wat kost de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm?
- De Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm kost € 41,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 41,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 41,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 42,21.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 47,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Bahco Horlogemaker-schroevendraaier Grootte: 3.5 mm Kopbreedte: 3.5 mm?
- Merk: Bahco; Productcode: 2784-3.5; GTIN: 7314150215614.