momcozy Transparant
Een cadeau voor pakjesavond? momcozy Transparant is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 129,99
bij Conrad
Gratis verzending 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad Gratis verzending 3 € 129,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Momcozy
- Categorie
- Baby
- Meer van dit merk
- Alle Momcozy baby
- Beste keuze
- De beste baby van 2026
- Productcode
- BP318-IR00BA-A
- GTIN
- 0762765367827
- Kleur
- Transparant
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 129,99.
- Laagste prijs
- € 129,99
- Hoogste prijs
- € 129,99
- Gemiddeld
- € 129,99
- Nu
- € 129,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 129,99
- Hoogste prijs
- € 129,99
- Gemiddeld
- € 129,99
- Nu
- € 129,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de momcozy Transparant
Beleef moeiteloos en discreet borstvoeding met de Momcozy Style Flow Borstpomp. Met dit apparaat kunt u handsfree bedienen, zodat U kunt uw dagelijks leven actief en comfortabel maken. Geniet van de De vrijheid om uw kleine en grote taken te behandelen terwijl u Tegelijkertijd de...
Veelgestelde vragen over de momcozy Transparant
- Wat kost de momcozy Transparant?
- De momcozy Transparant kost € 129,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de momcozy Transparant in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de momcozy Transparant is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 129,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de momcozy Transparant?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de momcozy Transparant?
- Merk: Momcozy; Productcode: BP318-IR00BA-A; GTIN: 0762765367827.