1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen
SIENA GARDEN

Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen

Een cadeau voor pakjesavond? Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Grijs

Prijs

€ 114,99

bij Conrad

Gratis verzending 17 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst Gratis verzending 17 € 114,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
SIENA GARDEN
Categorie
Meubels
Meer van dit merk
Alle SIENA GARDEN meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
Productcode
P02080
GTIN
4055938491341
Kleur
Grijs

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 114,99.

Laagste prijs
€ 114,99
Hoogste prijs
€ 114,99
Gemiddeld
€ 114,99
Nu
€ 114,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 114,99
Hoogste prijs
€ 114,99
Gemiddeld
€ 114,99
Nu
€ 114,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen

De ALIANO-schuimkiever straalt in een licht en modern design. Een ideale schuimkiekje voor tuin, balkon of terras. Ook voor kleine oppervlakken is de ALIANO schuimkiever goed geschikt. Het gepoedercoate stalen frame in matantraciet en de lig- en armoppervlakken van hoogwaardige Ranotex ®-weefsel 2*1...

Veelgestelde vragen over de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen

Wat kost de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen?
De Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen kost € 114,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 114,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 17.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Siena Garden P02080 Aliano Grey schuimkiekje met kussen?
Merk: SIENA GARDEN; Productcode: P02080; GTIN: 4055938491341.
Alles in Meubels
€ 114,99
Conrad
Naar winkel