- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A...
Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit
Een cadeau voor pakjesavond? Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 26,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 32,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 32,94 3 € 26,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Nordlux
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Nordlux binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 2610020001
- GTIN
- 5704924025839
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,99.
- Laagste prijs
- € 26,99
- Hoogste prijs
- € 26,99
- Gemiddeld
- € 26,99
- Nu
- € 26,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 26,99
- Hoogste prijs
- € 26,99
- Gemiddeld
- € 26,99
- Nu
- € 26,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A...
Manacor is een smalle inbouwspot die een vlakke plafondinstallatie en een slimme, moderne look biedt. Met zijn beschermingsklasse IP44 is deze uitermate geschikt voor gebruik in de badkamer. Bij de installatie kunt u kiezen tussen een wit licht (3000 K) en een koud wit licht (4000 K) –...
Veelgestelde vragen over de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A...
- Wat kost de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit?
- De Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit kost € 26,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 32,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Nordlux 2610020001 Manacor 18 Inbouwlamp Energielabel: C (A - G) LED LED Wit?
- Merk: Nordlux; Productcode: 2610020001; GTIN: 5704924025839.