- Home
- Kantoor
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart
HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart
Een cadeau voor pakjesavond? HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 13,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 22,89 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 22,89 3 € 13,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- HAN
- Categorie
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- Meer van dit merk
- Alle HAN schrijfwaren & kantoorartikelen
- Beste keuze
- De beste schrijfwaren & kantoorartikelen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 25
- Productcode
- 17652-32
- GTIN
- 4012473176317
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 13,99 op 25 oktober 2026 (nu € 13,99, gemiddeld € 18,93).
- Laagste prijs
- € 13,99
- Hoogste prijs
- € 19,99
- Gemiddeld
- € 18,93
- Nu
- € 13,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 13,99
- Hoogste prijs
- € 19,99
- Gemiddeld
- € 18,93
- Nu
- € 13,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart
HAN 17652-32 1 stuk(s) Paperclipdispenser i-Line − een elegant, fraai accessoire met grote capaciteitDoor de ringvormige magneet zijn de paperclips altijd binnen handbereik en er gemakkelijk uit te nemenEenvoudig bijvullen door uitneembare magneetHoogwaardige, stevige en zware
Veelgestelde vragen over de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart
- Wat kost de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart?
- De HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart kost € 13,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 13,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 13,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 18,93.
- Wat zijn de verzendkosten voor de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 22,89. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de HAN Papercliphouder i-LINE 17652-32 Wit, Zwart?
- Merk: HAN; Productcode: 17652-32; GTIN: 4012473176317.