- Home
- Wonen
- Verlichting
- Lampen & lichtbronnen
- Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1...
Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 5,49
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 14,39 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 14,39 3 € 5,49 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Paulmann
- Categorie
- Lampen & lichtbronnen
- Meer van dit merk
- Alle Paulmann lampen & lichtbronnen
- Beste keuze
- De beste lampen & lichtbronnen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 15
- Productcode
- 53000
- GTIN
- 4000870530009
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,49.
- Laagste prijs
- € 5,49
- Hoogste prijs
- € 5,49
- Gemiddeld
- € 5,49
- Nu
- € 5,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 5,49
- Hoogste prijs
- € 5,49
- Gemiddeld
- € 5,49
- Nu
- € 5,49
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1...
Bedrieglijk echt kaarseffect. Zeer subtiele lichtsterkte....
Veelgestelde vragen over de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1...
- Wat kost de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s)?
- De Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s) kost € 5,49 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,49.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 14,39. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Paulmann Gloeilamp 97 mm 230 V E14 3 W Helder Kaars Inhoud 1 stuk(s)?
- Merk: Paulmann; Productcode: 53000; GTIN: 4000870530009.