- Home
- Speelgoed
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 1...
Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min
Prijs
€ 15,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 21,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 21,94 3 € 15,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Sol Expert
- Categorie
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Meer van dit merk
- Alle Sol Expert speelgoedvoertuigen & rc
- Beste keuze
- De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
- Productcode
- 39887
- GTIN
- 4037373398874
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 15,99.
- Laagste prijs
- € 15,99
- Hoogste prijs
- € 15,99
- Gemiddeld
- € 15,99
- Nu
- € 15,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 15,99
- Hoogste prijs
- € 15,99
- Gemiddeld
- € 15,99
- Nu
- € 15,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 1...
Micro-transmissie G100M / 4,5 V met M2 draadstang, overbrenging 1:100Juist voor speciale functies zijn vaak lineaire bewegingen nodig. Bijvoorbeeld als hydraulische cilinder voor graafmachine, kiepwagen of kraan, als sluitmechanisme voor deuren, poorten en kleppen of als stempel voor...
Veelgestelde vragen over de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 1...
- Wat kost de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min?
- De Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min kost € 15,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 15,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 21,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Sol Expert 39887 Aandrijfmotor G 100M met draadstang 1:100 15 - 250 omw/min?
- Merk: Sol Expert; Productcode: 39887; GTIN: 4037373398874.