- Home
- Speelgoed
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd
Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd
Prijs
€ 28,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 34,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 34,94 3 € 28,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Tamiya
- Categorie
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Meer van dit merk
- Alle Tamiya speelgoedvoertuigen & rc
- Beste keuze
- De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 300051706
- GTIN
- 4950344517060
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 28,99 op 24 oktober 2026 (nu € 28,99, gemiddeld € 35,11).
- Laagste prijs
- € 28,99
- Hoogste prijs
- € 38,99
- Gemiddeld
- € 35,11
- Nu
- € 28,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 28,99
- Hoogste prijs
- € 38,99
- Gemiddeld
- € 35,11
- Nu
- € 28,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd
Tamiya 300051706 Body 1 stuk(s) Voor TAMIYA M-Chasssis met lange wielbasis (239mm) LGemaakt van licht polycarbonaatSet bevat carrosserie en accessoiresIncl. Lakmaskers en stickersDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald. Voor de lak zijn TAMIYA PS-kleuren voor
Veelgestelde vragen over de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd
- Wat kost de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd?
- De Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd kost € 28,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 28,99 (op 24 oktober 2026). De huidige prijs van € 28,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 35,11.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 34,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Tamiya 300051706 1:10 Body VW Golf II GTI Ongeverfd?
- Merk: Tamiya; Productcode: 300051706; GTIN: 4950344517060.