- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W...
Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw
Een cadeau voor pakjesavond? Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 49,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 55,94 28 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 55,94 28 € 49,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Niermann
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Niermann binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 121
- GTIN
- 4036239001217
- Kleur
- Blauw
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 49,99 op 25 oktober 2026 (nu € 49,99, gemiddeld € 51,32).
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 51,99
- Gemiddeld
- € 51,32
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 51,99
- Gemiddeld
- € 51,32
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W...
Niermann 121 Hanglamp 1 stuk(s) 1 lichtbundelIn hoogte verstelbare ophangingRoterende motieven (solar-werking)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald. Met stofafstotend antislip folie. Kinderhanglamp; · Montagemateriaal · Gebruiksaanwijzing.
Veelgestelde vragen over de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W...
- Wat kost de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw?
- De Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw kost € 49,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 49,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 49,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 51,32.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 55,94. Levertijd: 28.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Niermann Lief for Boys Ster Hanglamp Spaarlamp, LED E27 60 W Blauw?
- Merk: Niermann; Productcode: 121; GTIN: 4036239001217.