- Home
- Kantoor
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stu...
Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 4,29
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 13,19 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 13,19 3 € 4,29 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Edding
- Categorie
- Schrijfwaren & kantoorartikelen
- Meer van dit merk
- Alle Edding schrijfwaren & kantoorartikelen
- Beste keuze
- De beste schrijfwaren & kantoorartikelen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 15
- Productcode
- 4-89-3-1999
- GTIN
- 4004764819652
- Kleur
- Blauw
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,29.
- Laagste prijs
- € 4,29
- Hoogste prijs
- € 4,29
- Gemiddeld
- € 4,29
- Nu
- € 4,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,29
- Hoogste prijs
- € 4,29
- Gemiddeld
- € 4,29
- Nu
- € 4,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stu...
Fineliner voor extra fijn en nauwkeurig schrijven en tekenen op papieroppervlakken. De metalen kunststof punt heeft een lijnbreedte van 0,3 mm. De inkt is op waterbasis. De verpakking bevat de kleuren zwart, rood en blauw.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Veelgestelde vragen over de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stu...
- Wat kost de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s)?
- De Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s) kost € 4,29 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,29.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 13,19. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Edding 4-89-3-1999 Fineliner Zwart, Rood, Blauw 0.3 mm 3 stuk(s)?
- Merk: Edding; Productcode: 4-89-3-1999; GTIN: 4004764819652.