1. Home
  2. Wonen
  3. Decoratie
  4. walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm...
walther+ design

walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver

Een cadeau voor pakjesavond? walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Zilver

Prijs

€ 8,99

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Conrad

+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 17,89 20 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst + € 8,90 verzendkosten Totaal € 17,89 20 € 8,99 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
walther+ design
Categorie
Decoratie
Meer van dit merk
Alle walther+ design decoratie
Beste keuze
De beste decoratie van 2026
Cadeaus
Meer cadeaus tot € 20
Productcode
KV824S
GTIN
4004122207589
Kleur
Zilver

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 8,49 op 21 oktober 2026 (nu € 8,99, gemiddeld € 9,77).

Laagste prijs
€ 8,49
Hoogste prijs
€ 11,99
Gemiddeld
€ 9,77
Nu
€ 8,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 8,49
Hoogste prijs
€ 11,99
Gemiddeld
€ 9,77
Nu
€ 8,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm...

Walther New lifestyle kunststof frame met opsteller deze kunststof fotolijst is het voordelige alternatief voor het frame van echt hout. Eigenschappen: - balk: Blokprofiel - glas: Gewassen helder glas - achterwand: HardvezelDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....

Veelgestelde vragen over de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm...

Wat kost de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver?
De walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver kost € 8,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 8,49 (op 21 oktober 2026). De huidige prijs van € 8,99 ligt € 0,50 (6%) hoger; gemiddeld was de prijs € 9,77.
Wat zijn de verzendkosten voor de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 17,89. Levertijd: 20.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de walther+ design KV824S Wissellijst Papierformaat: 18 x 24 cm Zilver?
Merk: walther+ design; Productcode: KV824S; GTIN: 4004122207589.
Alles in Decoratie
€ 8,99
Conrad
Naar winkel