- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart
Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart
Een cadeau voor pakjesavond? Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 32,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 38,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 38,94 3 € 32,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Philips
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Philips binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 8720169299597
- GTIN
- 8720169299597
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 32,99.
- Laagste prijs
- € 32,99
- Hoogste prijs
- € 32,99
- Gemiddeld
- € 32,99
- Nu
- € 32,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 32,99
- Hoogste prijs
- € 32,99
- Gemiddeld
- € 32,99
- Nu
- € 32,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart
Hoogwaardige materialen voor een fraaie spotfamilie en geschikt voor uw woonruimte. De bewegende spotkoppen laten het gewenste oppervlak prachtig in het beste licht verschijnen. De lampen hebben geen lamp geïntegreerd, zodat een Philips E14 druppel lamp, tot een maximaal vermogen van maximaal 25 W...
Veelgestelde vragen over de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart
- Wat kost de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart?
- De Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart kost € 32,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 32,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 38,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Sleet 8720169299597 Plafondspot E14 50 W Zwart?
- Merk: Philips; Productcode: 8720169299597; GTIN: 8720169299597.