- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)
Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 22,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 3 € 22,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Venso
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Venso binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- E501 400
- GTIN
- 7350067690090
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)
Lampfitting E-27, 4 m kabel, aan-uitschakelaar, haak en stekker. Is geschikt voor onze 6 W, 7 W en 18 W-lampen....
Veelgestelde vragen over de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)
- Wat kost de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)?
- De Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s) kost € 22,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 28,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Venso Fitting 230 V E27 18 W 1 stuk(s)?
- Merk: Venso; Productcode: E501 400; GTIN: 7350067690090.