1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatsta...
Maul

Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies

Een cadeau voor pakjesavond? Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.

Wit

Prijs

€ 525,00

bij Conrad

Gratis verzending 24 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst Gratis verzending 24 € 525,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Maul
Categorie
Meubels
Meer van dit merk
Alle Maul meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
Productcode
9613102
GTIN
4002390089968
Kleur
Wit

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 525,00.

Laagste prijs
€ 525,00
Hoogste prijs
€ 525,00
Gemiddeld
€ 525,00
Nu
€ 525,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 525,00
Hoogste prijs
€ 525,00
Gemiddeld
€ 525,00
Nu
€ 525,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatsta...

New Work: Modulaire, vrijstaande scheidingswand voor moderne ruimteconcepten; de ruimteverdelers combineren concentratie met communicatie, individueel te ontwerpenOpen Space-oplossingen: Concentratiezones met geluidsbescherming en verbeterde akoestiek, privacy-ruimtes door visuele bescherming,...

Veelgestelde vragen over de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatsta...

Wat kost de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies?
De Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies kost € 525,00 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 525,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 24.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Maul 9613102 Scheidingswand Lichtgrijs, Wit Metaal, Plaatstaal, Vlies?
Merk: Maul; Productcode: 9613102; GTIN: 4002390089968.
Alles in Meubels
€ 525,00
Conrad
Naar winkel