- Home
- Speelgoed
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Faller 222224 N Agrarische handel
Faller 222224 N Agrarische handel
Prijs
€ 27,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 33,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 33,94 3 € 27,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Faller
- Categorie
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Meer van dit merk
- Alle Faller speelgoedvoertuigen & rc
- Beste keuze
- De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 222224
- GTIN
- 4104090222246
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 24,99 op 23 oktober 2026 (nu € 27,99, gemiddeld € 25,17).
- Laagste prijs
- € 24,99
- Hoogste prijs
- € 27,99
- Gemiddeld
- € 25,17
- Nu
- € 27,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 24,99
- Hoogste prijs
- € 27,99
- Gemiddeld
- € 25,17
- Nu
- € 27,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Faller 222224 N Agrarische handel
Magazijn voor de landhandel met kantoorruimte, aangebouwde loods en laadlampen aan beide zijden.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Veelgestelde vragen over de Faller 222224 N Agrarische handel
- Wat kost de Faller 222224 N Agrarische handel?
- De Faller 222224 N Agrarische handel kost € 27,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Faller 222224 N Agrarische handel in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 24,99 (op 23 oktober 2026). De huidige prijs van € 27,99 ligt € 3,00 (12%) hoger; gemiddeld was de prijs € 25,17.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Faller 222224 N Agrarische handel?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 33,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Faller 222224 N Agrarische handel?
- Merk: Faller; Productcode: 222224; GTIN: 4104090222246.