- Home
- Wonen
- Verlichting
- Buitenverlichting
- Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart
Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart
Een cadeau voor pakjesavond? Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 104,99
-9%Laagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 110,94 20 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 110,94 20 € 104,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Konstsmide
- Categorie
- Buitenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Konstsmide buitenverlichting
- Beste keuze
- De beste buitenverlichting van 2026
- Productcode
- 7362-750
- GTIN
- 7318300030461
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 104,99 op 25 oktober 2026 (nu € 104,99, gemiddeld € 113,88).
- Laagste prijs
- € 104,99
- Hoogste prijs
- € 114,99
- Gemiddeld
- € 113,88
- Nu
- € 104,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 104,99
- Hoogste prijs
- € 114,99
- Gemiddeld
- € 113,88
- Nu
- € 104,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart
Carpi buitenwandlamp. Zwart gelakt metaal en helder glas met praktische bewegingsmelder - wordt bij beweging ingeschakeld. Een elegante buitenverlichting die een gastvrije sfeer creëert. Lamp niet meegeleverd.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Veelgestelde vragen over de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart
- Wat kost de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart?
- De Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart kost € 104,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 104,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 104,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 113,88.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 110,94. Levertijd: 20.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Konstsmide 7362-750 Buitenlamp (wand) E27 Zwart?
- Merk: Konstsmide; Productcode: 7362-750; GTIN: 7318300030461.