1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelgoedvoertuigen & RC
  4. LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG
LGB

LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG

Prijs

€ 1.165,00

bij Conrad

Gratis verzending 18 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Voordeligst Gratis verzending 18 € 1.165,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
LGB
Categorie
Speelgoedvoertuigen & RC
Meer van dit merk
Alle LGB speelgoedvoertuigen & rc
Beste keuze
De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
Productcode
L24268
GTIN
4011525242680

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 1.165,00.

Laagste prijs
€ 1.165,00
Hoogste prijs
€ 1.165,00
Gemiddeld
€ 1.165,00
Nu
€ 1.165,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 1.165,00
Hoogste prijs
€ 1.165,00
Gemiddeld
€ 1.165,00
Nu
€ 1.165,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG

Stoomlocomotief 798.101 van de SWEGOp de romantische Jagsttalbahn in Baden-Württemberg, in de loop van hun lange 125-jarige geschiedenis, zo sommige auto-grids een actionneur. Dit omvatte ook een kleine maar fijne stoomlocomotief die hoorde over de liefdevol klinkende naam ‘Nicki S.’....

Veelgestelde vragen over de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG

Wat kost de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG?
De LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG kost € 1.165,00 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 1.165,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 18.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de LGB L24268 G stoomlocomotief 798.101 van de SWEG?
Merk: LGB; Productcode: L24268; GTIN: 4011525242680.
Alles in Speelgoedvoertuigen & RC
€ 1.165,00
Conrad
Naar winkel