1. Home
  2. Wonen
  3. Meubels
  4. Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE
Westfield

Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE

Een cadeau voor pakjesavond? Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE is te koop bij Alternate. Bestel op tijd voor 5 december.

Prijs

€ 158,90

bij Alternate

+ € 79,90 verzendkosten Totaal € 238,80 Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar Koop bij Alternate

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:52 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Alternate; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Alternate Voordeligst + € 79,90 verzendkosten Totaal € 238,80 Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar € 158,90 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Westfield
Categorie
Meubels
Meer van dit merk
Alle Westfield meubels
Beste keuze
De beste meubels van 2026
Productcode
201-884LG
GTIN
4260556150086

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 158,90.

Laagste prijs
€ 158,90
Hoogste prijs
€ 158,90
Gemiddeld
€ 158,90
Nu
€ 158,90
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 158,90
Hoogste prijs
€ 158,90
Gemiddeld
€ 158,90
Nu
€ 158,90
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE

De bekende Advancer stoel is nu ook verkrijgbaar in een lifestyle design. De superzachte stof is gemaakt van polyacrylvezel en is bijzonder ademend, voelt zeer comfortabel aan en is tegelijkertijd ook weerbestendig, gemakkelijk te reinigen en water- en vuilafstotend.

Veelgestelde vragen over de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE

Wat kost de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE?
De Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE kost € 158,90 bij Alternate (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 158,90.
Wat zijn de verzendkosten voor de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE?
Bij Alternate, de goedkoopste winkel, betaal je € 79,90 verzendkosten; in totaal € 238,80. Levertijd: Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Westfield Campingstoel ADVANCER LIFESTYLE?
Merk: Westfield; Productcode: 201-884LG; GTIN: 4260556150086.
Alles in Meubels
€ 158,90
Alternate
Naar winkel