- Home
- Wonen
- Woontextiel
- Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen
Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen
Een cadeau voor pakjesavond? Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen is te koop bij Alternate. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 53,90
bij Alternate
+ € 6,95 verzendkosten Totaal € 60,85 Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis! Koop bij AlternatePrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:44 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Alternate; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Alternate + € 6,95 verzendkosten Totaal € 60,85 Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis! € 53,90 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Cozy
- Categorie
- Woontextiel
- Meer van dit merk
- Alle Cozy woontextiel
- Beste keuze
- De beste woontextiel van 2026
- Productcode
- BT-CSHT2-K-BG-PB5
- GTIN
- 5019487088918
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 53,90.
- Laagste prijs
- € 53,90
- Hoogste prijs
- € 53,90
- Gemiddeld
- € 53,90
- Nu
- € 53,90
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 53,90
- Hoogste prijs
- € 53,90
- Gemiddeld
- € 53,90
- Nu
- € 53,90
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen
De Cozy Una Knitted 45x45 cm is een draadloos, warmtekussen met infrarood technologie en een oplaadbare powerbank. Geniet urenlang van warmte met de krachtige powerbank met drie verschillende verwarmingsniveaus. Perfect voor koude winteravonden op de bank, kille zomeravonden buiten of zelfs in je bureaustoel. De knitted stof is een stijlvol gebreide stof. Hoe werkt de Cozy Una? Het lichtbeige warmtekussen is voorzien van infraroodtechnologie en een krachtige powerbank die op één lading tot wel 8 uur heerlijke warmte levert. Infraroodverwarming is een zeer efficiënte vorm van energie die je lichaam verwarmt zonder dat het de ruimte verwarmt. Naast de heerlijke warmte heeft het tal van gezondheidsvoordelen zoals een betere bloedcirculatie. Met de drie verschillende verwarmingsstanden kies je het verwarmingsniveau dat op dat moment bij jou past. Stand 1 groen: 30-35 °C Stand 2 blauw: 35-45 °C Stand 3 rood: 45-55 °C De wasbare hoes van de warmtekussens is gemaakt van hoogwaardig materiaal. De wollen stof is aangenaam zacht en behoudt zijn look en feel ook na lang en intensief gebruik. Duurzaam & energiebesparend Een kop thee, Netflix en een heerlijk zacht en warm kussen tegen je aan. Klinkt als een ideale avond op de bank, toch? Bovendien kan de thermostaat een graadje lager. Duurzaam en goed voor de portemonnee. En minder stoken, betekent minder stookkosten. Daar wordt niet alleen het milieu, maar ook jij blij van. Veelzijdig Cozy Una is het ideale alternatief voor een heater. Verwarming die elektrisch is en met infrarood werkt: een duurzame en milieuvriendelijke manier om je warm te houden op het terras, balkon of in je tuin. En een fijn extraatje: dankzij het slimme, draadloze design neem je je warmtekussen makkelijk overal mee naartoe. Dus ook heerlijk voor onderweg, tijdens het varen, kamperen, of gewoon lekker voor in huis!
Veelgestelde vragen over de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen
- Wat kost de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen?
- De Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen kost € 53,90 bij Alternate (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 53,90.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen?
- Bij Alternate, de goedkoopste winkel, betaal je € 6,95 verzendkosten; in totaal € 60,85. Levertijd: Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Cozy Una Knitted 45 x 45 cm draadloos warmtekussen?
- Merk: Cozy; Productcode: BT-CSHT2-K-BG-PB5; GTIN: 5019487088918.
Vergelijkbare producten
Alles in Woontextiel
Cozy Jord Outdoor infrarood verwarmd draadloos zitkussen warmtekussen