1. Home
  2. Speelgoed
  3. Speelgoedvoertuigen & RC
  4. Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min
Sol Expert

Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min

Prijs

€ 5,49

bij Conrad

+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 14,39 3 Koop bij Conrad

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen

  • Conrad Laagste prijs + € 8,90 verzendkosten Totaal € 14,39 3 € 5,49 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Sol Expert
Categorie
Speelgoedvoertuigen & RC
Meer van dit merk
Alle Sol Expert speelgoedvoertuigen & rc
Beste keuze
De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
Productcode
15126
GTIN
4037373151264

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,49.

Laagste prijs
€ 5,49
Hoogste prijs
€ 5,49
Gemiddeld
€ 5,49
Nu
€ 5,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 5,49
Hoogste prijs
€ 5,49
Gemiddeld
€ 5,49
Nu
€ 5,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min

Deze kleine motor is ook perfect geschikt voor de wat grotere modelspoorbanen. Met een maximaal vermogen van bijna 2 watt zal hij ook op grote schaalbreedtes voor wat beweging zorgen. Maar ook als in andere toepassingen kracht nodig is, kan deze robuuste motor worden gebruikt....

Veelgestelde vragen over de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min

Wat kost de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min?
De Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min kost € 5,49 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,49.
Wat zijn de verzendkosten voor de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min?
Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 14,39. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Sol Expert 15126 Micromotor 30 SA 16744 omw/min?
Merk: Sol Expert; Productcode: 15126; GTIN: 4037373151264.
Alles in Speelgoedvoertuigen & RC
€ 5,49
Conrad
Naar winkel