- Home
- Hobby & boeken
- Hobby & knutselen
- Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b)...
Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm
Prijs
€ 17,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 23,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 23,94 3 € 17,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Woodland Scenics
- Categorie
- Hobby & knutselen
- Meer van dit merk
- Alle Woodland Scenics hobby & knutselen
- Beste keuze
- De beste hobby & knutselen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 25
- Productcode
- WC1248
- GTIN
- 0724771012481
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 17,99.
- Laagste prijs
- € 17,99
- Hoogste prijs
- € 17,99
- Gemiddeld
- € 17,99
- Nu
- € 17,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 17,99
- Hoogste prijs
- € 17,99
- Gemiddeld
- € 17,99
- Nu
- € 17,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b)...
Met deze mal kunt u eenvoudig een rotswand namaken....
Veelgestelde vragen over de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b)...
- Wat kost de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm?
- De Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm kost € 17,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 17,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 23,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Woodland Scenics WC1248 Universeel Gipsmal Rotswand (l x b) 266 mm x 127 mm?
- Merk: Woodland Scenics; Productcode: WC1248; GTIN: 0724771012481.