- Home
- Speelgoed
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis
Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis
Een cadeau voor pakjesavond? Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 30,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 36,94 3 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 16:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 36,94 3 € 30,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Auhagen
- Categorie
- Speelgoedvoertuigen & RC
- Meer van dit merk
- Alle Auhagen speelgoedvoertuigen & rc
- Beste keuze
- De beste speelgoedvoertuigen & rc van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 12241
- GTIN
- 4013285122417
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 30,99.
- Laagste prijs
- € 30,99
- Hoogste prijs
- € 30,99
- Gemiddeld
- € 30,99
- Nu
- € 30,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 30,99
- Hoogste prijs
- € 30,99
- Gemiddeld
- € 30,99
- Nu
- € 30,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis
Aantrekkelijk middelpunt van een voormalig industriedorp dat inmiddels is uitgegroeid tot een stad. Op de begane grond zijn een bank en een café gevestigd....
Veelgestelde vragen over de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis
- Wat kost de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis?
- De Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis kost € 30,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 30,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 36,94. Levertijd: 3.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Auhagen 12241 H0, TT Gemeentehuis?
- Merk: Auhagen; Productcode: 12241; GTIN: 4013285122417.