- Home
- Wonen
- Verlichting
- Lampen & lichtbronnen
- Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)
Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)
Een cadeau voor pakjesavond? Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 4,29
bij Conrad
+ € 8,90 verzendkosten Totaal € 13,19 17 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 8,90 verzendkosten Totaal € 13,19 17 € 4,29 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Trilux
- Categorie
- Lampen & lichtbronnen
- Meer van dit merk
- Alle Trilux lampen & lichtbronnen
- Beste keuze
- De beste lampen & lichtbronnen van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 15
- Productcode
- 7972100
- GTIN
- 4018242649617
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,29.
- Laagste prijs
- € 4,29
- Hoogste prijs
- € 4,29
- Gemiddeld
- € 4,29
- Nu
- € 4,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,29
- Hoogste prijs
- € 4,29
- Gemiddeld
- € 4,29
- Nu
- € 4,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)
Kopstukken voor afzonderlijke lampen en kopse kanten van lichtbanden. Verpakkingseenheid 2 stuks. Van kunststof, kleur wit.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Veelgestelde vragen over de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)
- Wat kost de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)?
- De Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s) kost € 4,29 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,29.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 8,90 verzendkosten; in totaal € 13,19. Levertijd: 17.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Trilux Opendo DHZKSN01(VE2) 7972100 1 stuk(s)?
- Merk: Trilux; Productcode: 7972100; GTIN: 4018242649617.