- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)
Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)
Een cadeau voor pakjesavond? Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 33,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 39,94 16 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 39,94 16 € 33,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Paulmann
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Paulmann binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 50
- Productcode
- 95662
- GTIN
- 4000870956625
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 33,99 op 25 oktober 2026 (nu € 33,99, gemiddeld € 34,66).
- Laagste prijs
- € 33,99
- Hoogste prijs
- € 34,99
- Gemiddeld
- € 34,66
- Nu
- € 33,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 33,99
- Hoogste prijs
- € 34,99
- Gemiddeld
- € 34,66
- Nu
- € 33,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)
De slimme, moderne URail-railspot luxe in elegant chroom mat onderscheidt zich door zijn strakke design en is een echte blikvanger in elke ruimte. Met zijn hoogwaardige afwerking en zijn tijdloze look past hij naadloos in elke woonomgeving. Dankzij de slimme lichtbron kan de spot gemakkelijk spot...
Veelgestelde vragen over de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)
- Wat kost de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)?
- De Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat) kost € 33,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat) in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 33,99 (op 25 oktober 2026). De huidige prijs van € 33,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 34,66.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 39,94. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Paulmann Luxe LED-railspot URail GU10 4.8 W LED Chroom (mat)?
- Merk: Paulmann; Productcode: 95662; GTIN: 4000870956625.