- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (ma...
Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat)
Een cadeau voor pakjesavond? Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat) is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 22,99
bij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 16 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 12:34 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 28,94 16 € 22,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Paulmann
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Paulmann binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Cadeaus
- Meer cadeaus tot € 30
- Productcode
- 93132
- GTIN
- 4000870931325
- Kleur
- Goud
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 22,99
- Hoogste prijs
- € 22,99
- Gemiddeld
- € 22,99
- Nu
- € 22,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (ma...
Liefde op het tweede gezicht! De hoekige inbouwlamp Cole in wit/goud mat versmelt door de teruggeplaatste lamp vrijwel met het plafond. Wanneer hij eenmaal wordt ontdekt, wil je niets anders meer zien. Het licht van de teruggezette coins zorgt voor zachte en niet-verblindende verlichting. Bovendien...
Veelgestelde vragen over de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (ma...
- Wat kost de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat)?
- De Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat) kost € 22,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat) in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 22,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat)?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 28,94. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Paulmann 93132 Cole LED-inbouwlamp LED LED 6 W Wit, Goud (mat)?
- Merk: Paulmann; Productcode: 93132; GTIN: 4000870931325.