- Home
- Wonen
- Verlichting
- Buitenverlichting
- Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit...
Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen
Een cadeau voor pakjesavond? Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen is te koop bij Conrad. Bestel op tijd voor 5 december.
Prijs
€ 87,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Conrad
+ € 5,95 verzendkosten Totaal € 93,94 16 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 04:32 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijzen vergelijken 2 verkopende partijen
- Conrad + € 5,95 verzendkosten Totaal € 93,94 16 € 87,99 Naar winkel
- Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs
Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Deko Light
- Categorie
- Buitenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Deko Light buitenverlichting
- Beste keuze
- De beste buitenverlichting van 2026
- Productcode
- 620203
- GTIN
- 4042943179937
- Kleur
- Groen
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 85,99 op 22 oktober 2026 (nu € 87,99, gemiddeld € 92,10).
- Laagste prijs
- € 85,99
- Hoogste prijs
- € 95,99
- Gemiddeld
- € 92,10
- Nu
- € 87,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 85,99
- Hoogste prijs
- € 95,99
- Gemiddeld
- € 92,10
- Nu
- € 87,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit...
Ontdek onze draagbare LED-acculampen uit de Canis-serie. Met 2,3 W vermogen en 110 lm helderheid bieden onze lampen een bijzonder brede en aangename lichtverdeling. Dankzij de traploze dimfunctie via de praktische touchsensor kunt u de verlichting naar wens aanpassen. Kies uit 2 lichtkleurniveaus om...
Veelgestelde vragen over de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit...
- Wat kost de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen?
- De Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen kost € 87,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 25 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 85,99 (op 22 oktober 2026). De huidige prijs van € 87,99 ligt € 2,00 (2%) hoger; gemiddeld was de prijs € 92,10.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, betaal je € 5,95 verzendkosten; in totaal € 93,94. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Deko Light 620203 Canis Mini LED-accutafellamp 2.3 W Warmwit Grijs-groen?
- Merk: Deko Light; Productcode: 620203; GTIN: 4042943179937.