1. Home
  2. Wonen
  3. Decoratie
  4. Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''
Denver

Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''

Een cadeau voor pakjesavond? Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' is te koop bij 2 webshops: vergelijk de prijs en bestel op tijd voor 5 december.

2 verkopende partijen

Laagste prijs

€ 399,00

bij Alternate

Gratis verzending Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis! Koop bij Alternate

Prijzen laatst bijgewerkt: 25-10-2026 00:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Alternate; daar bestel en betaal je.

Favoriet

Prijzen vergelijken 3 verkopende partijen

  • Alternate Voordeligst Gratis verzending Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis! € 399,00 Naar winkel
  • Conrad + € 16,00 Gratis verzending 5 € 415,00 Naar winkel
  • Amazon Prijs en levertijd op Amazon € –Prijs niet bekend Bekijk prijs

Je bestelt en betaalt bij de webshop zelf; wij verkopen geen producten. Affiliate-link.

Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Denver
Categorie
Decoratie
Meer van dit merk
Alle Denver decoratie
Beste keuze
De beste decoratie van 2026
Productcode
119101080030
GTIN
5706751088889

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 399,00.

Laagste prijs
€ 399,00
Hoogste prijs
€ 459,00
Gemiddeld
€ 399,00
Nu
€ 399,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 399,00
Hoogste prijs
€ 459,00
Gemiddeld
€ 399,00
Nu
€ 399,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''

Dit is een nieuwe, sociale manier om foto's te delen met vrienden en familie. Het digitale fotolijstje heeft een 32-inch IPS Full-HD touchscreen (1920x1080) voor al je foto's. Het digitale fotolijstje heeft geïnstalleerde FRAMEO-software en 32 GB flashgeheugen (eMMC), dat uit te breiden is via een micro-SD-kaartje voor alle foto's van je familie, vrienden en meer. Het is vrij eenvoudig: download de FRAMEO app (voor iOS of Android) op je smartphone en stuur vervolgens foto's en video's door naar de FRAMEO-fotolijst. Laat honderden vrienden foto's en video's rechtstreeks naar de fotolijst sturen. Geen zorgen, de eigenaar van het FRAMEO-fotolijstje heeft de controle. Voeg vrienden toe en verwijder ze rechtstreeks vanaf het touchscreen.

Veelgestelde vragen over de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''

Wat kost de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''?
De Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' is het goedkoopst bij Alternate voor € 399,00. We vergelijken 2 winkels; de prijzen lopen uiteen van € 399,00 tot € 415,00 (bijgewerkt op 25 oktober 2026).
Bij welke winkels is de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' te koop?
De Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' is op dit moment te koop bij Alternate en Conrad (van goedkoop naar duur).
Wat was de laagste prijs van de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32'' is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 399,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''?
Bij Alternate, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Bij 2 van de 2 winkels is de verzending gratis. Levertijd: Op werkdagen voor 22.00 besteld, morgen in huis!.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Denver PFF-3263LW Digitale fotolijst 32''?
Merk: Denver; Productcode: 119101080030; GTIN: 5706751088889.
Alles in Decoratie
€ 399,00
Alternate
Naar winkel